OFICJALNIE: Jemerson wrócił do Europy

OFICJALNIE: Jemerson wrócił do Europy fot. AS Monaco
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Metz

FC Metz przedstawiło nazwisko swojego nowego piłkarza. To Jemerson, były stoper AS Monaco, który od lipca pozostawał bez klubu.

Zimą 2016 roku czerwono-biali sięgnęli po utalentowanego defensora, który miał być idealnym partnerem do gry w duecie z Kamilem Glikiem. Po sezonie 2016/2017 klubowi włodarze z pewnością nie żałowali wydanych 11 milionów euro na Brazylijczyka.

AS Monaco zdobyło mistrzostwo Francji, dotarło do finału Pucharu Ligi Francuskiej, a także grało w półfinale Ligi Mistrzów. To wszystko z Jemersonem w składzie.

Kiedy przyszły gorsze chwile dla ekipy z Księstwa Monako, wraz z resztą piłkarzy formę obniżył także środkowy obrońca. Po przyjściu Roberta Moreno stracił on całkowicie miejsce w składzie i dlatego oddano go bez żalu do SC Corinthians Paulista.

Nie tak dawno 29-latek został bez klubu i to wykorzystało teraz FC Metz. Jako wolny zawodnik podpisał on kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Dwukrotny reprezentant „Canarinhos”, który w Ligue 1 zgromadził 109 występów, postara się teraz zadbać o to, by zajmujący osiemnaste miejsce w tabeli francuskiej ekstraklasy „Les Grenats” tracili mniej bramek. Jak dotąd jest ich już 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy