OFICJALNIE: Jérôme Onguéné w Genoi

OFICJALNIE: Jérôme Onguéné w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa

Genoa poinformowała o pozyskaniu Jérômea Onguénéa.

Jednym z celów transferowych Genoi na zimowe okno transferowe było wzmocnienie środka defensywny. W kontekście przeprowadzki do Włoch mówiło się między innymi o pozyskaniu Sokratisa oraz Shkodrana Mustafiego.

Ostatecznie nic z tego nie wynikło, dlatego też postanowiono postawić na inną opcją i poinformowano o sprowadzeniu Jérômea Onguénéa.

23-latek przenosi się do ligi włoskiej z Salzburga na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma być ważna, co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

Genoa ponadto zastrzegła sobie opcją na wykupienie Kameruńczyka po wspomnianym okresie.

Defensor to wychowanek Sochaux. Poza Salzburgiem był w swojej karierze związany też ze Stuttgartem.

W trwającym sezonie rozegrał dla austriackiego klubu 15 spotkań. W tym czasie raz udało mu się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy