OFICJALNIE: Jérôme Onguéné w Genoi

OFICJALNIE: Jérôme Onguéné w Genoi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Genoa

Genoa poinformowała o pozyskaniu Jérômea Onguénéa.

Jednym z celów transferowych Genoi na zimowe okno transferowe było wzmocnienie środka defensywny. W kontekście przeprowadzki do Włoch mówiło się między innymi o pozyskaniu Sokratisa oraz Shkodrana Mustafiego.

Ostatecznie nic z tego nie wynikło, dlatego też postanowiono postawić na inną opcją i poinformowano o sprowadzeniu Jérômea Onguénéa.

23-latek przenosi się do ligi włoskiej z Salzburga na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma być ważna, co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

Genoa ponadto zastrzegła sobie opcją na wykupienie Kameruńczyka po wspomnianym okresie.

Defensor to wychowanek Sochaux. Poza Salzburgiem był w swojej karierze związany też ze Stuttgartem.

W trwającym sezonie rozegrał dla austriackiego klubu 15 spotkań. W tym czasie raz udało mu się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy