OFICJALNIE: Jesé wywołał kolejny skandal i pożegnał się z PSG

OFICJALNIE: Jesé wywołał kolejny skandal i pożegnał się z PSG fot. Jese Rodriguez [Instagram]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PSG

Jesé Rodríguez Ruiz nie jest już zawodnikiem Paris Saint-Germain. Może więc szukać nowego pracodawcy na zasadzie wolnego transferu.

27-latek od dłuższego czasu nie był pierwszym wyborem Thomasa Tuchela. Zamiast tego figurował wyłącznie na liście płac. Z tego względu działacze mistrzów Francji postanowili się z nim rozstać.

W sobotni wieczór poinformowano za pośrednictwem oficjalnych mediów, o tym, że kontrakt ze skrzydłowy został rozwiązany. Może on teraz zatem swobodnie rozejrzeć się za nowym pracodawcą.

Zakończenie współpracy między stronami to prawdopodobnie pokłosie skandalu obyczajowego z udziałem zawodnika. Jesé miał bowiem zdradzać swoją partnerkę i matkę jego dziecka Aurah Ruiz, a kochanka Hiszpana, Rocio Amar, opublikowała w internecie nagrania dowodzące kontaktów między parą. To wszystko z kolei nadszarpnęło zaufanie szejka, a zarazem prezesa klubu, Nassera Al-Khelaïfiego. Jego zdaniem godzi to w dobre imię klubu, co z kolei spowodowało, że postanowiono się z nim rozstać.

Hiszpan to wychowanek Realu Madryt, z którego trafił do Paris Saint-Germain latem 2016 roku. Wówczas to zapłacono za niego 25 milionów euro.

W barwach stołecznego klubu grał jednak niewiele i większość czasu spędzał na kolejnych wypożyczeniach w UD Las Palmas, Stoke City, Realu Betis i Sportingu.

Jeśli chodzi o samo PSG, zanotował tam łącznie 18 występów. Jego dorobek to dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy