OFICJALNIE: Jesper Lindström w Eintrachcie Frankfurt

OFICJALNIE: Jesper Lindström w Eintrachcie Frankfurt fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt poinformował, że do zespołu dołączył Jesper Lindström. Podpisał on kontrakt do końca czerwca 2026 roku.

Jesper Lindström, to ofensywny pomocnik, który wychowywał się w duńskim Bröndby IF. To właśnie tam przechodził przez kolejne szczeble akademii, a następnie dołączył do pierwszej drużyny. Zadebiutował w niej w 2018 roku.

21-latek kluczowym zawodnikiem Bröndby IF stał się tak naprawdę w zeszły sezonie. Łącznie w całych ligowych rozgrywkach zanotował 29 występów. W ich trakcie zdobył 10 bramek i dorzucił do tego 11 asyst. Rozwój piłkarza zauważył sam selekcjoner reprezentacji Dani. Docenił jego dobrą formę, co przełożyło się na powołanie do seniorskiej kadry, w której zadebiutował w meczu przeciwko Szwecji.

Jesper Lindström to piłkarz, który najlepiej czuje się na pozycji ofensywnego pomocnika. Jednocześnie nie ma żadnych problemów, aby zagrać lewym lub prawym skrzydle.

– Jesper Lindström wniesie wiele do naszej gry i z pewnością będzie w stanie nam pomóc. Jest bardzo szybki i pokazał w Danii, że ma ogromny potencjał. Dzięki niemu będziemy mieć więcej opcji w ofensywie – skomentował Markus Krösche, dyrektor sportowy Eintrachtu.

Dla niemieckiego klubu to szóste wzmocnienie w tym okienku. Wcześniej szeregi zespołu zasilili tacy piłkarze jak Christopher Lenz, Fabio Blanco, Santos Borré, Diant Ramaj i Enrique Herrero García.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy