OFICJALNIE: João Nunes w Puskás Akadémia

OFICJALNIE: João Nunes w Puskás Akadémia fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puskás Akadémia

João Nunes został nowym piłkarzem drużyny Puskás Akadémia.

Portugalczyk, którym latem minionego roku zamienił Lechię Gdańsk na Panathinaikos, nie miał w nowym miejscu zbyt wiele okazji na to, by zaprezentować swoje umiejętności. To spowodowało, że postanowił zmienić pracodawcę.

W nowym sezonie Nunes będzie występował w ekipie Puskás Akadémia, do której trafił na zasadzie transakcji definitywnej.

Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Grecy zarobią 100 tysięcy euro.

Były młodzieżowy reprezentant Portugalii rozegrał w tym sezonie łącznie 13 meczów.

Nowa drużyna Nunesa to trzecia siła ligi węgierskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy