Oficjalnie: Joaquín w Betisie

Oficjalnie: Joaquín w Betisie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: ACF Fiorentina

34-letni Joaquín Sánchez Rodríguez wraca do klubu, którego jest wychowankiem, czyli Betisu. Podpisał dwuletnią umowę z opcją przedłużenia na sezon.

Dynamiczny skrzydłowy z Sewilli wyprowadził się w 2006 roku, by grać w Valencii. Stamtąd odszedł do Málagi, a w Fiorentinie spędził dwa ostatnie sezony. 

Teraz został ostatnim w tym oknie wzmocnieniem Betisu, który wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Joaquín ma za sobą bogatą karierę w reprezentacji Hiszpanii, dla której w latach 2002-2007 zagrał w 51 meczach.

Miejsce Joaquína w kadrze Fiorentiny zajmuje Jakub Błaszczykowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy