OFICJALNIE: Jorge Félix wrócił do Ekstraklasy

OFICJALNIE: Jorge Félix wrócił do Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice poinformował o zakontraktowaniu Jorge Félixa.

Hiszpan od pierwszego lipca był dostępny na mocy wolnego transferu, ale początkowo nie myślał o sprawach zawodowych, poświęcając czas rodzinie. Gdy zaczął przeglądać oferty, od razu entuzjastycznie zareagował szczególnie na jedną z nich.

Zainteresowanie ponownym angażem wszechstronnego piłkarza wykazały „Piastunki” i dziś operacja doszła do skutku.

Były już ofensywny pomocnik Sivassporu podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia współpracy o następne 12 miesięcy.

– Wróciłem do domu i cieszę się, że tak się stało. Byłem tutaj szczęśliwy i jestem pewien, że teraz też tak będzie. Cały czas śledziłem wyniki Piasta, więc jestem na bieżąco z sytuacją zespołu. (…)Teraz zaczynam kolejny etap w tym klubie i już nie mogę się doczekać pierwszych treningów i meczów – oświadczył najnowszy nabytek Piasta Gliwice.

Jorge Félix będzie występował w koszulce z numerem 7.

O kulisach transferu opowiedział Bogdan Wilk, dyrektor sportowy piątej siły poprzedniego sezonu Ekstraklasy.

– Nie działaliśmy impulsywnie, tylko od dłuższego czasu prowadziliśmy rzeczowe rozmowy, które zakończyły się powodzeniem i Jorge Félix ponownie będzie występował w Piaście. Sprowadziliśmy go cztery lata temu i cieszymy się, że po dwóch latach od odejścia wraca do nas. Liczymy, że nawiąże grą do swojego poprzedniego pobytu tutaj, a może nawet zaprezentuje jeszcze wyższy poziom – podsumował ruch klubowy działacz.

Przy okazji pierwszej przygody wychowanek Atlético Madryt rozegrał w barwach drużyny z Gliwic 74 spotkania, zdobył 25 bramek i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy