OFICJALNIE: Jorge Jesus zwolniony z Al-Hilal. Od razu nowy trener!

OFICJALNIE: Jorge Jesus zwolniony z Al-Hilal. Od razu nowy trener!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Al-Hilal

Al-Hilal poinformowało o zakontraktowaniu nowego szkoleniowca, Zorana Mamicia.

Kilka dni w Arabii Saudyjskiej narastały spekulacje odnośnie przyszłości Jorge Jesúsa. Portugalczyk zapewniał jednak, że pozostanie na stanowisku trenera Al-Hilal. Tak się ostatecznie nie stało. Klub poinformował, że umowa 64-latka została rozwiązana za porozumieniem stron. Były szkoleniowiec Sportingu z Saudyjczykami wygrał tamtejszy superpuchar. 

Jego następcą został Zoran Mamić, dotychczasowy trener Al-Ain. Chorwat podpisał półtoraroczny kontrakt. Jest to dla niego już druga przygoda z saudyjskim futbolem. Wcześniej bowiem przez osiem miesięcy odpowiadał on za wyniki sportowego Al-Nasr. 

47-latek nie tak dawno doprowadził swój były klub do finału Klubowych Mistrzostw Świata, w którym jednak ostatecznie tryumfował Real Madryt. Mamić obejmuje nowy zespół w momencie, gdy przewodzi on w stawce w tabeli saudyjskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy