OFICJALNIE: Jorge w Palmeiras

OFICJALNIE: Jorge w Palmeiras fot. Palmeiras
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: SE Palmeiras

Jorge Marco de Oliveira Moraes, znany po prostu jako Jorge, został ogłoszony nowym nabytkiem Palmeiras - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Palmeiras osiągnęło porozumienie w sprawie podpisania umowy z byłym już obrońcą AS Monaco na najbliższe cztery i pół roku.

25-latek zastąpi Matiasa Viñę w roli lewego obrońcy Palmeiras, po tym jak Urugwajczyk zgodził się na dołączenie do AS Romy - transakcja ta ma zostać potwierdzona w najbliższych dniach.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dołączyć do tego wspaniałego klubu i nie mogę się doczekać, aby sprawdzić się na boisku, pomagając w zdobywaniu trofeów - powiedział Jorge w komentarzach opublikowanych na oficjalnej stronie Palmeiras.

Jorge, który ma na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Brazylii, po transferze z Flamengo w 2017 roku zaliczył zaledwie 34 występy w pierwszej drużynie AS Monaco. Później miał przerwane przez kontuzje wypożyczenia do: FC Porto, Santosu i FC Basel.

Palmeiras obecnie prowadzi w tabeli brazylijskiej Serie A z 28 punktami w 12 meczach, trzy punkty przed zajmującym drugie miejsce Atletico Mineiro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy