OFICJALNIE: Josip Šoljić odchodzi z Resovii

OFICJALNIE: Josip Šoljić odchodzi z Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Resovia

Resovia poinformowała o rozstaniu z Josipem Šoljiciem.

Resovia zapewniła sobie utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy już jakiś czas temu i obecnie czynione są ruchy kadrowe. W ostatnich dniach przedłużono umowy z Dawidem Kubowiczem i Bartłomiejem Wasilukiem.

Nieco inaczej postąpiono natomiast w przypadku Josip Šoljicia.

Defensywny pomocnik trafił do stolicy Podkarpacia z Wigier Suwałki przed tym sezonem i stał się jej ważną tej ekipy. Do tego stopnia, że zapracował sobie na status kapitana.

Wraz z końcem sezonu kończy się jednak jego kontrakt i klubowe władze nie zdecydowały się kontynuować tej współpracy.

Były zawodnik między innymi Stali Mielec i Miedzi Legnica rozegrał w tym sezonie 32 mecze, a jego dorobek to dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy