OFICJALNIE: Juan Cuadrado zostaje w Juventusie

OFICJALNIE: Juan Cuadrado zostaje w Juventusie fot. Juventus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Juventus

Juventus poinformował w piątkowe południe o przedłużeniu umowy z Juanem Cuadrado.

Cuadrado trafił do Juventusu z Chelsea w sierpniu 2015 roku, stając się ważną postacią zespołu, z którym sięgał między innymi po pięć mistrzostw Włoch oraz cztery Puchary Włoch.

Wraz z końcem sezonu umowa 33-latka jednak wygasała. Działacze w porozumieniu z zawodnikiem podjęli decyzję o kontynuowaniu współpracy.

Efektem tego jest piątkowy komunikat „Starej Damy”, w którym napisano, że Kolumbijczyk pozostanie w Serie A do 30 czerwca 2023 roku.

Atuty Cuadrado to przede wszystkim uniwersalność, bo może grać tak na prawej obronie, jak i prawym wahadle, oraz odgrywać rolę skrzydłowego. Ponadto dysponuje nieprzeciętną szybkością i dryblingiem.

W trwającym sezonie rozegrał łącznie 40 meczów, notując pięć goli i pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy