OFICJALNIE: Juan Reynoso selekcjonerem reprezentacji Peru

OFICJALNIE: Juan Reynoso selekcjonerem reprezentacji Peru
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FPF

Peruwiańska Federacja Piłki Nożnej poinformowała o zatrudnieniu Juana Reynoso w charakterze selekcjonera pierwszej reprezentacji.

Peru z Ricardo Garecą na ławce zdołało awansować na Mistrzostwa Świata 2018, ale celu, jakim był awans na mundial do Kataru, już nie udało się zrealizować. W konsekwencji strony rozstały się w połowie czerwca.

Następcą Argentyńczyka jest Juan Reynoso, były kapitan reprezentacji Peru.

52-latek w przeszłości prowadził Cruz Azul czy Puebla FC, a teraz zawarł z peruwiańską federacją porozumienie ważne do Mistrzostw Świata 2026.

Reynoso to 84-krotny reprezentant Peru, który po raz ostatni w kadrze narodowej zagrał w 2000 roku. O posadę rywalizował z Marcelo Bielsą, Reinaldo Ruedą czy Hernánem Crespo.

Do dyspozycji będzie miał takich piłkarzy jak André Carrillo, Carlos Zambrano, Renato Tapia i Gianluca Lapadula.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy