Oficjalnie: Juraszek w Arce Gdynia

Oficjalnie: Juraszek w Arce Gdynia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Arka Gdynia

Kamil Juraszek został nowym zawodnikiem Arki Gdynia.

Młody obrońca podpisał z "Żółto-Niebieskimi" roczną umowę.

22-latek jest wychowankiem Piławianki Piława Górna. Swój pierwszy kontakt z seniorską piłką miał w Lechii Dzierżoniów, gdzie został wypatrzony przez skautów Śląska i ściągnięty do ekipy z Wrocławia.

Niestety, Juraszek w barwach pierwszego zespołu "Wojskowych" nie zdołał zadebiutować i musiał zadowolić się grą w drużynie Młodej Ekstraklasy, w której był jednym z ważniejszych ogniw.

Dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi stoper wystąpił w tych rozgrywkach w 23 meczach, w których strzelił dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy