Oficjalnie: Juventus kupił pomocnika

Oficjalnie: Juventus kupił pomocnika
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Juventus

Juventus potwierdził transfer definitywny Mario Leminy.

22-letni defensywny pomocnik był już wypożyczony z Olympique Marsylia na sezon 2015/2016 za 500 tysięcy euro. Teraz turyńczycy zdecydowali się skorzystać z opcji wykupu za 9,5 miliona euro (3,5 miliona euro do 20 maja 2015 roku, 1,5 miliona euro do 30 listopada 2016 roku, 1,5 miliona euro do 28 lutego 2017 roku i 3 miliony euro do 30 lipca 2017 roku). Dodatkowe bonusy zamkną się w kwocie miliona euro. Sam zawodnik podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku.

Reprezentant Gabonu w tym sezonie Serie A rozegrał dziewięć spotkań i strzelił dwie bramki, dostał też trzy żółte kartki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy