Oficjalnie: Juventus pozbył się dwóch zawodników

Oficjalnie: Juventus pozbył się dwóch zawodników fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus FC | Lokomotiw Moskwa | CFR Cluj

Mistrz Włoch sfinalizował wypożyczenia Jorge Martíneza oraz Reto Zieglera. Urugwajczyk trafił do CFR Cluj, natomiast Szwajcar do Lokomotiwu Moskwa.

29-letni Jorge Andrés Martínez Barrios jest piłkarzem ekipy ze stolicy Piemontu od dwóch lat. "Zebry" kupiły go wówczas z Catanii za 12 milionów euro. Ofensywnie usposobiony skrzydłowy nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei. Miniony sezon spędził na wypożyczeniu w Cesenie. Po zakończeniu okresu rocznego wypożyczenia były reprezentant Urugwaju powinien wrócić do Włoch.

Ziegler ma 26 lat. Występuje na pozycji lewego obrońcy. Szeregi "Bianconerich" zasilił latem zeszłego roku na zasadzie wolnego transferu z Sampdorii. Nowy trener "Starej Damy" od początku nie widział go jednak w swoich planach, co zaowocowało wypożyczeniem do Fenerbahçe. Lokomotiw będzie miał prawo do transferu definitywnego wychowanka Grasshopper Club Zürich po zakończeniu sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy