OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO]

OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Juventus

Juventus przedstawił swoją wyjazdową koszulkę przygotowaną na sezon 2020/2021.

Firma adidas zaprezentowała już wspólnie ze „Starą Damą” komplet pierwszego trykotu mistrza Włoch, a teraz przyszedł czas na upublicznienie wyjazdowego stroju zespołu z Turynu.

Juventus na obcym terenie będzie występował w jednolitym kolorze indygo (odcień pomiędzy niebieskim i fioletowym) z białymi paskami przedstawionymi za pomocą pociągnięcia pędzla na rękawach oraz wstawkami w postaci charakterystycznych trzech pasków, herbu klubu i sponsora.

Na uwagę w przypadku domowego i wyjazdowego stroju „Starej Damy” zasługuje fakt, że z obu zniknął napis „Juventus”, który był widoczny nad logiem J.

Wyjazdowe koszulki Juventusu na sezon 2020/2021

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy