OFICJALNIE: Kacper Tabiś w Odrze Opole

OFICJALNIE: Kacper Tabiś w Odrze Opole
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Odra Opole

Odra Opole poinformowała o sprowadzeniu Kacpra Tabisia.

19-latek przenosi się do pierwszoligowca z GKS-u Katowice na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Tabiś najlepiej czuje się na pozycji skrzydłowego.

W minionej rundzie rozegrał on na drugoligowych boiskach 11 meczów. Do swojego dorobku dorzucił dwa występy w Pucharze Polski. W tym czasie zanotował asystę.

Na półmetku rozgrywek Odra Opole plasuje się w tabeli zaplecza Ekstraklasy na szesnastym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy