Oficjalnie: Kalu Uche w Espanyolu

Oficjalnie: Kalu Uche w Espanyolu
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: RCD Espanyol

Kalu Uche to drugi (po Coutinho) transfer Espanyolu w tym okienku transferowym.

Nigeryjczyk z hiszpańskim paszportem podpisał 1,5-roczny kontrakt.

Do Hiszpanii Uche przyszedł jako wolny zawodnik, ponieważ jego ostatni klub, Neuchâtel Xamax, został wykluczony za nieprawidłowości finansowe. Napastnik występował już w rezerwach Espanyolu w sezonie 2000/2001. Następnie został sprzedany do Wisły Kraków, gdzie spędził 3 lata.

30-latek spróbuje pomóc Espanyolowi w walce o europejskie puchary. Podopieczni Mauricio Pochettino zajmują świetne, 5. miejsce. 

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy