OFICJALNIE: Karol Mackiewicz odchodzi z Górnika Łęczna

OFICJALNIE: Karol Mackiewicz odchodzi z Górnika Łęczna
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Łęczna

Karol Mackiewicz nie jest już zawodnikiem Górnika Łęczna.

Przygoda 27-latka z drugoligowcem od początku nie układała się po myśli zawodnika. Na starcie doznał bowiem urazu mięśnia pośladkowego, który wykluczył go z gry na dłuższy okres.

Po tej kontuzji skrzydłowy nie otrzymał już szansy od szkoleniowca, co spowodowało, że wspólnie z władzami Górnika Łęczna doszedł do kompromisu i rozwiązał umowę za porozumieniem stron.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie zakotwiczy.

Mackiewicz był uważany swego czasu za ogromny talent. Kiedy występował w Jagiellonii Białystok, o jego usługi zabiegała Legia Warszawa. Ostatecznie jednak do transferu nie doszło.

Później występował jeszcze w Wigrach Suwałki, a w lipcu tego roku trafił do wspomnianej Łęcznej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy