OFICJALNIE: Karol Mackiewicz odchodzi z Górnika Łęczna

OFICJALNIE: Karol Mackiewicz odchodzi z Górnika Łęczna
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Łęczna

Karol Mackiewicz nie jest już zawodnikiem Górnika Łęczna.

Przygoda 27-latka z drugoligowcem od początku nie układała się po myśli zawodnika. Na starcie doznał bowiem urazu mięśnia pośladkowego, który wykluczył go z gry na dłuższy okres.

Po tej kontuzji skrzydłowy nie otrzymał już szansy od szkoleniowca, co spowodowało, że wspólnie z władzami Górnika Łęczna doszedł do kompromisu i rozwiązał umowę za porozumieniem stron.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie zakotwiczy.

Mackiewicz był uważany swego czasu za ogromny talent. Kiedy występował w Jagiellonii Białystok, o jego usługi zabiegała Legia Warszawa. Ostatecznie jednak do transferu nie doszło.

Później występował jeszcze w Wigrach Suwałki, a w lipcu tego roku trafił do wspomnianej Łęcznej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wilczek opuszcza Göztepe. Zostanie bohaterem kontrowersyjnego transferu Wilczek opuszcza Göztepe. Zostanie bohaterem kontrowersyjnego transferu AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Alexis Sánchez rozstaje się z Manchesterem United [POTWIERDZONE] Alexis Sánchez rozstaje się z Manchesterem United [POTWIERDZONE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Legia Warszawa pytała o Joela Valencię Legia Warszawa pytała o Joela Valencię

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy