OFICJALNIE: Karol Podliński w Górniku Łęczna

OFICJALNIE: Karol Podliński w Górniku Łęczna
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Górnik Łęczna

Karol Podliński zamienił Zagłębie Lubin na Górnika Łęczna.

24-latek w poprzednim sezonie otrzymał sporo szans do pokazania swoich umiejętności, ale trudno powiedzieć, aby je wykorzystał. W 20 meczach Ekstraklasy do siatki nie trafił ani razu, a jedyną bramkę zdobył w Pucharze Polski. Teraz opuszcza klub.

Górnik Łęczna po spadku do I ligi uznał, że pomoc rosłego napastnika może się mu przydać. Dlatego na rok przed końcem umowy doszedł do porozumienia z „Miedziowymi”.

Karol Podliński został bohaterem transferu definitywnego i podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Były gracz Znicza Pruszków czy Radomiaka Radom jest szóstym wzmocnieniem „Dumy Lubelszczyzny” podczas trwającego okna. Wcześniej pozyskani zostali między innymi Egzon Kryeziu oraz Łukasz Grzeszczyk.

Podliński zajmuje miejsce Bartosza Śpiączki, który trafił do Korony Kielce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E. Japonia wygrywa z Hiszpanią, Niemcy poza mundialem [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E. Japonia wygrywa z Hiszpanią, Niemcy poza mundialem [WIDEO] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy