OFICJALNIE: Karol Szymański w Piaście Gliwice

OFICJALNIE: Karol Szymański w Piaście Gliwice
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice poinformował o angażu Karola Szymańskiego.

Trzecia ekipa polskiej ekstraklasy przygotowuje się do walki o awans do fazy grupowej Ligi Europy. Pomóc jej w osiągnięciu tego celu mają Javier Ajenjo Hyjek, Michał Żyro, a także nowo pozyskany były gracz Lecha Poznań.

27-latek przybył Bułgarską latem 2018 roku i od tego czasu rozegrał w pierwszej drużynie „Kolejorza” raptem dwa spotkania (oba w zakończonym nie tak dawno sezonie).

Z tego też powodu po wygaśnięciu obowiązującego porozumienia nie otrzymał propozycji przedłużenia współpracy i dlatego teraz na zasadzie wolnego transferu zasilił szeregi Piasta Gliwice, z którym związał się do 30 czerwca 2022 roku.

- Bardzo się cieszę, że tutaj przyszedłem i mogę być częścią Piasta. Klub jest poukładany, wszystko robione jest mądrze i z głową. Przyszedłem tu, aby pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników - oznajmił Polak, dodając, że liczy na wywalczenie sobie miejsca w podstawowym składzie ekipy Gliwic.

Aktualnie w „Czerwono-Niebieskich” rolę pierwszego bramkarza pełni František Plach, który zachował szesnaście czutych kont w 42 rozegranych spotkaniach w zakończonym sezonie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy