Oficjalnie: Kasami w Fulham

Oficjalnie: Kasami w Fulham
Redakcja
Redakcja
Źródło: Fulham FC

Pajtim Kasami przeniósł się z Palermo do Fulham Londyn. Kwoty transferu nie ujawniono, zawodnik podpisał czteroletnią umowę. <BR><BR> Kasami jest młodzieżowym reprezentantem Szwajcarii, z którą dotarł aż do f(...)

Pajtim Kasami przeniósł się z Palermo do Fulham Londyn. Kwoty transferu nie ujawniono, zawodnik podpisał czteroletnią umowę.

Kasami jest młodzieżowym reprezentantem Szwajcarii, z którą dotarł aż do finału czerwcowych Mistrzostw Europy do lat 21. Młodzi Helweci byli słabsi jedynie od Hiszpanii.

19-letni pomocnik jest wychowankiem Winterthur, następnie grał jeszcze w Grasshopper Zurych i ostatnio w Palermo. W minionym sezonie wystąpił w 24 spotkaniach włoskiego klubu.

- Pajtim jest młodym, utalentowanym, uniwersalnym pomocnikiem, które bez problemu może zostać zaadoptowany do gry na więcej niż jednej pozycji. On jest kluczowym zawodnikiem kadry Szwajcarii do lat 21. Jestem zaszczycony, że mogłem dodać do składu dwóch tak utalentowanych piłkarzy, jak Marcel Genkov w poprzednim tygodniu, i Pajtim Kasami w tym tygodniu. Wierzę, że obaj wniosą dużo dobrego do składu w najbliższym czasie, a także w dalszej przyszłości - chwalił się nabytkiem Martin Jol, menadżer Fulham.
Więcej na temat: Szwajcaria Anglia Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy