OFICJALNIE: Kaszia w San Jose
2018-06-15 01:30:37; Aktualizacja: 7 lat temu
San Jose Earthquakes ogłosiło zakontraktowanie Gurama Kaszii.
30-latek trafił do Major League Soccer z Eredivisie, a konkretnie z Vitesse, którego był kapitanem. W szeregach tej ekipy występował od 2010 roku. Przez osiem lat zdążył rozegrać blisko 300 spotkań. Jego największy sukces to triumf w Pucharze Holandii.
Teraz reprezentant Gruzji postanowił zasmakować piłki w wydaniu amerykańskim i dołączy do San Jose Earthquakes.
Zadowolenia z faktu pozyskania defensora nie krył dyrektor sportowy kalifornijskiego zespołu.
- Żeby zawodnik mógł wzmocnić nasz zespół, musi spełniać odpowiednie kryteria. W ostatnim czasie przyglądaliśmy się środkowym obrońcom i wybór padł na Gurama. Dlaczego? Jest to niezwykle doświadczony piłkarz i myślę, że może być ogromnym wzmocnieniem naszego zespołu — powiedział Jesse Fioranelli.
Po 15 kolejkach sezonu zasadniczego ekipa z San Jose plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli Konferencji Zachodniej z dorobkiem 10 punktów.




![Denzel Dumfries przeszedł operację i wypada na długo. Inter Mediolan musi znaleźć następcę [OFICJALNIE]](img/photos/90259/170x113/denzel-dumfries.jpg)


![Édouard Mendy zdecydował w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/91209/170x113/edouard-mendy.jpg)




![Denzel Dumfries przeszedł operację i wypada na długo. Inter Mediolan musi znaleźć następcę [OFICJALNIE]](img/photos/90259/90x60/denzel-dumfries.jpg)


![Édouard Mendy zdecydował w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/91209/90x60/edouard-mendy.jpg)




