Oficjalnie: Katsikas w Twente

Oficjalnie: Katsikas w Twente
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: FC Twente

Georgios Katsikas został nowym piłkarzem Twente.

Holenderski klub szybko zareagował na odejście z drużyny Andreasa Bjellanda, który przeniósł się do angielskiego Brentford. 25-letni Grek dołączy do nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu, gdyż jego umowa z PAOK Saloniki dobiegła końca.

 Defensor wcześniej bronił barw Iraklisu. Greckie media informowały, że zainteresowany jego pozyskaniem jest Olympiakos, jednakże w ostatniej chwili zawodnik zdecydował się na przygodę w Holandii.

- Cieszę się, że dokonałem kolejnego wielkiego kroku – wyjechałem do pierwszego zagranicznego klubu. Klub zrobił na mnie dobre wrażenie w ciągu ostatnich dni. Podoba mi się baza treningowa oraz atmosfera, która tu panuje – powiedział młodzieżowy reprezentant kraju po podpisaniu kontraktu. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy