Oficjalnie: Kaya w Sparcie Praga

Oficjalnie: Kaya w Sparcie Praga
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sparta

Sparta Praga poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że nowym piłkarzem klubu został Semih Kaya.

Po przejściu w czwartek testów medycznych, których wyniki wypadły pomyślnie, kontrakt z klubem ze stolicy Czech podpisał Semih Kaya. Turecki obrońca reprezentował w ostatnich latach barwy Galatasaray i podpisał z nowym klubem umowę na trzy lata.

- To dla mnie bardzo ważny krok, bo nigdy wcześniej nie występowałem poza Turcją. Konsultowałem się również z żoną, która jest bardzo chętna do poznania nowego środowiska.

- Występowałem w Galatasaray, dla którego rozegrałem wiele spotkań w lidze i Lidze Mistrzów. Zdobyłem wiele trofeów. Pobyt w tym klubie był dla mnie naprawdę udany. Moim celem jest budowanie sukcesu w Sparcie i świętowanie z nowym klubem zwycięstw we wszystkich rozgrywkach. Mam nadzieję, że będziemy dążyć do sukcesów od pierwszego spotkania – powiedział Kaya. 

26-latek do tej pory rozegrał 23 spotkania w reprezentacji Turcji. Dla Galatasaray rozegrał 202 spotkania, podczas których zdobył pięć bramek i pięć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy