OFICJALNIE: Kélian Nsona w Herthcie

OFICJALNIE: Kélian Nsona w Herthcie fot. 360b / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hertha

Kélian Nsona to zawodnik, który zasilił zespół Herthy w ostatnim dniu zimowego okna transferowego.

Hertha była w zimowym oknie transferowym całkiem aktywna, a zespół prowadzony przez Tayfuna Korkuta do czwartku wzmocniło trzech zawodników. Byli to Dong-jun Lee, Marc Oliver Kempf oraz Fredrik André Björkan. Teraz dołączył do nich Kélian Nsona.

19-latek ostatnio był związany z francuskim drugoligowcem, czyli Caen. Tam jednak dawno nie grał, bo zmagał się z kontuzją zerwania więzadeł krzyżowych.

Teraz jest już jednak zdrowy, bo przeszedł pozytywnie testy medyczne. W najbliższych tygodniach postara się zatem odzyskać rytm meczowy i powalczyć o wyjściowy skład stołecznej ekipy.

Reprezentant Francji do lat 18 podpisał z Herthą kontrakt do 30 czerwca 2026 roku, a jego poprzedni klub zarobił na nim pół miliona euro.

- Kiedy otrzymałem ofertę od Herthy, to wspólnie z moimi agentami zdecydowaliśmy, że to najlepsze rozwiązanie dla mojego rozwoju. Tutejsze władze dały mi jasno do zrozumienia, że mnie chcą. Poza tym cały projekt wygląda naprawdę intrygująco. Czuję, że to kolejny, a przede wszystkim odpowiedni krok w mojej karierze - powiedział.

W poprzednim klubie rozegrał on łącznie 37 meczów, a jego dorobek to dwie bramki. Po raz ostatni zameldował się na boisku 15 maja 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy