Oficjalnie: Kenny Miller w MLS

Oficjalnie: Kenny Miller w MLS
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Vancouver Whitecaps FC

32-letni Kenny Miller już niebawem zadebiutuje w Major League Soccer w barwach Vancouver Whitecaps FC. Do Kanady szkocki napastnik trafił na zasadzie wolnego transferu.

Ostatnio Miller występował w Cardiff City, jednak w walijskim klubie na zapleczu Premier League w minionym sezonie strzelił zaledwie jedną bramkę. To spowodowało, że dość drogi zawodnik musiał sobie poszukać nowego pracodawcy. 

Według niepotwierdzonych doniesień z Whitecaps podpisał co najmniej dwuletnią umowę, tym samym dołączył do swojego rodaka Barry'ego Robsona. 
 
- Powiedziałem Kenny'emu wszystko na temat klubu, jest podekscytowany transferem. To zawodnik wielkiej klasy, każdy będzie podekscytowany jego obecnością. Jest typem zawodnika, który pasowałby do każdego zespołu. Strzela dużo bramek, ma talent i inteligencję. Kenny zaoferuje dużo naszemu zespołowi, poruszaniem się na boisku i bramkami - chwali swojego rodaka Robson.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Legia Warszawa: Testy medyczne Marko Jankovicia [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Testy medyczne Marko Jankovicia [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Ødegaard w Arsenalu OFICJALNIE: Ødegaard w Arsenalu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy