Oficjalnie: Kessié w Cesenie

Oficjalnie: Kessié w Cesenie fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Atalanta Bergamo

Franck Kessié dołącza do Ceseny.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej trafił tego lata do Atalanty ze Stelli Adjamé, występującej w Côte d'Ivoire Premier Division. "Nerazzurri" zdecydowali się wypożyczyć 18-letniego obrońcę do Ceseny, gdzie będzie miał więcej szans na grę. "Koniki morskie" mają prawo do transferu definitywnego po sezonie, ale "Orobici" zastrzegli sobie prawo do jego wykupienia.

Kessié grał w najwyższej klasie rozgrywkowej swojego kraju od 2014 roku. W kadrze "Les Éléphants" wystąpił w czterech spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy