Oficjalnie: Khalifa w Club Africain

Oficjalnie: Khalifa w Club Africain
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Olympique Marsylia

Saber Khalifa nadal będzie reprezentował barwy Club Africain Tunis.

28-letni napastnik w poprzednich rozgrywkach był wypożyczony do tunezyjskiego klubu z Marsylii. Włodarze francuskiego zespołu poinformowali, że doświadczony zawodnik nadchodzący sezon również spędzi w tej drużynie.

Khalifa od lipca minionego roku rozegrał dla Club Africain Tunis 28 spotkań, w których strzelił trzynaście bramek oraz zanotował dziesięć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy