OFICJALNIE: Kiedrzynek po siedmiu latach odchodzi z PSG

OFICJALNIE: Kiedrzynek po siedmiu latach odchodzi z PSG fot. Katarzyna Kiedrzynek I Youtube
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Katarzyna Kiedrzynek I Twitter I Paristeam.fr

Katarzyna Kiedrzynek żegna się z Paris Saint-Germain.

„Po siedmiu niesamowitych sezonach ogłaszam, że tego lata opuszczam PSG. Boli mnie serce, że nie mogę powiedzieć wam tego na stadionie, więc nagrałam dla was film. Na zawsze pozostaniecie w moim sercu. Kocham Was, Kasia” - napisała Kiedrzynek na Twitterze, publikując jednocześnie pożegnalne nagranie na YouTube.

Reprezentantka Polski trafiła do PSG w 2013 roku. Wcześniej występowała w Motorze Lublin oraz Górniku Łęczna. Grając już we Francji, otrzymywała nagrody dla najlepszej bramkarki Division 1. PSG parokrotnie było wicemistrzem Francji. Paryżankom nigdy nie udało się jednak wyprzedzić Olympique’u Lyon.

Kiedrzynek wybierano również do najlepszej drużyny Ligi Mistrzyń. Z Polką w składzie PSG dwukrotnie dochodziło do finału tych rozgrywek. Oba przegrało.

Paristeam.fr pisze, że 29-latka dołączy teraz do Wolfsburga. Informacje na temat takiego transferu pojawiały się już wcześniej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy