Oficjalnie: Kiełb w Śląsku

Oficjalnie: Kiełb w Śląsku
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Śląsk Wrocław

Jacek Kiełb to nowy piłkarz Śląska.

Zgodnie z oczekiwaniami, 27-latek dołączył do wrocławskiej drużyny na zasadzie wolnego transferu - wraz z końcem sezonu rozstał się bowiem z Koroną. Pomocnik związał się z nowym pracodawcą dwuletnią umową, która zakłada możliwość przedłużenia jej o rok.

Kiełb ma za sobą najlepszy sezon w karierze - strzelił dziewięć bramek w lidze, notując przy tym trzy astysty. W przeszłości występował także w Lechu Poznań oraz Polonii Warszawa. To pierwsze transfer Śląska przeprowadzony tego lata.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy