OFICJALNIE: Kiełpin w Motorze Lublin

OFICJALNIE: Kiełpin w Motorze Lublin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Motor Lublin

Motor Lublin poinformował o pozyskaniu Seweryna Kiełpina.

Po awansie do 2. ligi działacze Motoru Lublin szukają wzmocnień. Jednym z priorytetowych ruchów było pozyskanie nowego bramkarza. Ta sztuka udała się w czwartek, gdy poinformowano, że do drużyny na zasadzie wolnego transferu dołączy Seweryn Kiełpin.

32-letni golkiper to wychowanek Górnika Zabrze. W swojej karierze był także związany z Polonią Bytom, Ruchem Radzionków, Koszarawą Żywiec i Wisłą Płock.

Już w styczniu rozstał się ze Stalą Mielec, od tego czasu poszukując nowego pracodawcy. Wcześniej w sezonie 2019/2020 zdążył rozegrać 14 spotkań w pierwszej lidze, nim zdecydował się złożyć wniosek do Polskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o rozwiązanie umowy z winy klubu ze względu na kilkumiesięczne zaległości w płatnościach pensji. Federacja przyznała rację piłkarzowi, a pierwszoligowiec nie odwoływał się od werdyktu.

Kiełpin ma bardzo duże doświadczenie z poziomu Ekstraklasy, w której zagrał 59 spotkań w Wiśle Płock.

To drugi bramkarz sprowadzony latem do Lublina. Wcześniej potwierdzono pozyskanie Sebastiana Madejskiego z Olimpii Elbląg.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy