OFICJALNIE: Kiko Casilla odszedł z Leeds United

OFICJALNIE: Kiko Casilla odszedł z Leeds United fot. Leeds United
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Leeds United

Leeds United poinformowało o rozstaniu z Kiko Casillą.

Wychowanek Realu Madryt opuścił definitywnie szeregi hiszpańskiego giganta w połowie sezonu 2018/2019. Uprzednio rozegrał w jego barwach 42 spotkania i zachował 15 czystych kont,

Po transferze do Anglii początkowo pełnił rolę gracza podstawowego składu. To zmieniło się w sezonie 2020/2021, następstwem czego było wypożyczenie do Elche.

Kiedy 35-letni bramkarz wrócił do Leeds United, zapadła decyzja o rozstaniu. Strony na drodze porozumienia rozwiązały kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Casilla dostępu do bramki „Pawi” bronił łącznie 61 razy i w tym czasie nie dał się pokonać w 23 występach. W trakcie pobytu na angielskiej ziemi nie zabrakło skandalu z jego udziałem. Obraził on rywala na tle rasistowskim, przez co został zawieszony.

Bardzo możliwe, że Hiszpan wróci teraz do ojczyzny. Jego angaż do niedawna sondowała choćby Granada.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy