OFICJALNIE: Klubowe Mistrzostwa Świata w polskiej telewizji. Znamy plan transmisji!

OFICJALNIE: Klubowe Mistrzostwa Świata w polskiej telewizji. Znamy plan transmisji!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Canal+

Canal+ poinformowało, że pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata - FIFA Club World Cup. Te już na początku lutego odbędą się w Maroko, a wezmą w nich udział między innymi Real Madryt oraz Flamengo.

Klubowe Mistrzostwa Świata są turniejem, który swoje korzenie ma w 2000 roku. Od tamtej pory udział bierze w nich siedem zespołów: zwycięscy kontynentalnych rozgrywek na sześciu kontynentach (Real Madryt, Flamengo, Al-Hilal, Seattle Sounders, Auckland City oraz Al Ahly) oraz gospodarz imprezy (Wydad FC).

Pierwotnie miało do nich dojść pod koniec 2022 roku, ale przez wzgląd na mundial w Katarze, trzeba było je przełożyć. FIFA uznała, że najlepszy termin to początek lutego i starcia w ramach turnieju będą rozgrywane pomiędzy 1 a 11 lutego.

Już teraz wiadomo, że wszystkie spotkania Klubowych Mistrzostw Świata będzie można obejrzeć w polskiej telewizji, bo prawa do pokazywania imprezy nabyła stacja Canal+Sport.

„CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

***

PLAN TRANSMISJI FIFA CLUB WORLD CUP MAROKO 2022

Środa, 1 lutego
19:55 M1 Al Ahly SC – Auckland City; CANAL+ SPORT2

Sobota, 4 lutego
15:25 M2 Seattle Sounders FC – zwycięzca M1; CANAL+ SPORT2
18:25 M3 Wydad AC – Al Hilal SFC; CANAL+ SPORT2

Wtorek, 7 lutego
19:55 M4 CR Flamengo – zwycięzca M3; CANAL+ SPORT

Środa, 8 lutego
19:55 M5 zwycięzca M2 – Real Madryt; CANAL+ SPORT

Sobota, 11 lutego
16:30 M6 mecz o 3 miejsce; CANAL+ SPORT2
20:00 M7 finał; CANAL+ SPORT2

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy