OFICJALNIE: Klubowe Mistrzostwa Świata w polskiej telewizji. Znamy plan transmisji!

OFICJALNIE: Klubowe Mistrzostwa Świata w polskiej telewizji. Znamy plan transmisji!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Canal+

Canal+ poinformowało, że pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata - FIFA Club World Cup. Te już na początku lutego odbędą się w Maroko, a wezmą w nich udział między innymi Real Madryt oraz Flamengo.

Klubowe Mistrzostwa Świata są turniejem, który swoje korzenie ma w 2000 roku. Od tamtej pory udział bierze w nich siedem zespołów: zwycięscy kontynentalnych rozgrywek na sześciu kontynentach (Real Madryt, Flamengo, Al-Hilal, Seattle Sounders, Auckland City oraz Al Ahly) oraz gospodarz imprezy (Wydad FC).

Pierwotnie miało do nich dojść pod koniec 2022 roku, ale przez wzgląd na mundial w Katarze, trzeba było je przełożyć. FIFA uznała, że najlepszy termin to początek lutego i starcia w ramach turnieju będą rozgrywane pomiędzy 1 a 11 lutego.

Już teraz wiadomo, że wszystkie spotkania Klubowych Mistrzostw Świata będzie można obejrzeć w polskiej telewizji, bo prawa do pokazywania imprezy nabyła stacja Canal+Sport.

„CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

***

PLAN TRANSMISJI FIFA CLUB WORLD CUP MAROKO 2022

Środa, 1 lutego
19:55 M1 Al Ahly SC – Auckland City; CANAL+ SPORT2

Sobota, 4 lutego
15:25 M2 Seattle Sounders FC – zwycięzca M1; CANAL+ SPORT2
18:25 M3 Wydad AC – Al Hilal SFC; CANAL+ SPORT2

Wtorek, 7 lutego
19:55 M4 CR Flamengo – zwycięzca M3; CANAL+ SPORT

Środa, 8 lutego
19:55 M5 zwycięzca M2 – Real Madryt; CANAL+ SPORT

Sobota, 11 lutego
16:30 M6 mecz o 3 miejsce; CANAL+ SPORT2
20:00 M7 finał; CANAL+ SPORT2

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sonny Kittel odpowiada: To bardzo frustrujące Sonny Kittel odpowiada: To bardzo frustrujące 600 złotych bonusu za wygraną FC Barcelony z FC Porto 600 złotych bonusu za wygraną FC Barcelony z FC Porto Pogoń Szczecin: Obrońca otrzymał powołanie do reprezentacji [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: Obrońca otrzymał powołanie do reprezentacji [OFICJALNIE] Łukasz Skorupski czy Robert Lewandowski? Wojciech Szczęsny odpowiedział, kto mówił prawdę Łukasz Skorupski czy Robert Lewandowski? Wojciech Szczęsny odpowiedział, kto mówił prawdę Ajax musi dograć... pięć minut meczu. Niecodzienna sytuacja w Holandii Ajax musi dograć... pięć minut meczu. Niecodzienna sytuacja w Holandii Legia Warszawa: Dwa powroty do kadry na mecz z AZ Alkmaar Legia Warszawa: Dwa powroty do kadry na mecz z AZ Alkmaar Adam Nawałka wierzy w reprezentanta Polski. „To jest jego czas” Adam Nawałka wierzy w reprezentanta Polski. „To jest jego czas”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy