OFICJALNIE: Kolejne wzmocnienie Club Brugge!

OFICJALNIE: Kolejne wzmocnienie Club Brugge!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Club Brugge

Ivan Tomečak podpisał umowę z Club Brugge.

Lider ligi belgijskiej osiągnął porozumienie z KV Mechelen w sprawie transferu definitywnego Ivana Tomečaka. Nieoficjalnie mówi się, że 14-krotny mistrz kraju zapłacił za 28-latka około 1,5 miliona euro. Umowa defensora z nowym klubem będzie obowiązywać przez najbliższe trzy i pół roku.

Defensor trafił do KV Mechelen pod koniec lata z saudyjskiego Al-Nasr i w pierwszej części sezonu imponował wysoką dyspozycją, co skłoniło włodarzy drużyny z Brugii do pozyskania jednokrotnego reprezentanta Chorwacji. Tomečak w nowym zespole będzie miał za zadanie wzmocnić rywalizację na prawej stronie obrony.

28-letni zawodnik niezwłocznie dołączy do reszty drużyny, który przebywa obecnie na obozie przygotowawczym w Sotogrande.

Chorwat jest trzecim zimowym wzmocnieniem Club Brugge. Wcześniej szeregi zespołu zasilili bramkarz Władimir Gabułow i napastnik Krépin Diatta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak poprowadzi mecze na mundialu. Historyczna decyzja FIFA OFICJALNIE: Szymon Marciniak poprowadzi mecze na mundialu. Historyczna decyzja FIFA Jesús Imaz o krok od transferu w ramach Ekstraklasy Jesús Imaz o krok od transferu w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Lukas Podolski zdecydował! OFICJALNIE: Lukas Podolski zdecydował! OFICJALNIE: Martin Kobylański w historycznym niemieckim klubie OFICJALNIE: Martin Kobylański w historycznym niemieckim klubie Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować! Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować! Marcos Antônio odchodzi z Szachtara Donieck. Zagra w Serie A Marcos Antônio odchodzi z Szachtara Donieck. Zagra w Serie A Sadio Mané z dwoma hitowymi opcjami transferowymi. Wyrósł faworyt Sadio Mané z dwoma hitowymi opcjami transferowymi. Wyrósł faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy