OFICJALNIE: Kolejne wzmocnienie Club Brugge!

OFICJALNIE: Kolejne wzmocnienie Club Brugge!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Club Brugge

Ivan Tomečak podpisał umowę z Club Brugge.

Lider ligi belgijskiej osiągnął porozumienie z KV Mechelen w sprawie transferu definitywnego Ivana Tomečaka. Nieoficjalnie mówi się, że 14-krotny mistrz kraju zapłacił za 28-latka około 1,5 miliona euro. Umowa defensora z nowym klubem będzie obowiązywać przez najbliższe trzy i pół roku.

Defensor trafił do KV Mechelen pod koniec lata z saudyjskiego Al-Nasr i w pierwszej części sezonu imponował wysoką dyspozycją, co skłoniło włodarzy drużyny z Brugii do pozyskania jednokrotnego reprezentanta Chorwacji. Tomečak w nowym zespole będzie miał za zadanie wzmocnić rywalizację na prawej stronie obrony.

28-letni zawodnik niezwłocznie dołączy do reszty drużyny, który przebywa obecnie na obozie przygotowawczym w Sotogrande.

Chorwat jest trzecim zimowym wzmocnieniem Club Brugge. Wcześniej szeregi zespołu zasilili bramkarz Władimir Gabułow i napastnik Krépin Diatta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy