Oficjalnie: Kolejne wzmocnienie Dinamo Moskwa

Oficjalnie: Kolejne wzmocnienie Dinamo Moskwa
Redakcja
Redakcja
Źródło: Dinamo Moskwa

Po spektakularnym transferze Balazsa Dzsudzsaka z Anżi Machaczkała włodarze Dinama podpisali kolejny kontrakt tym razem z pomocnikiem ekwadorskiego pochodzenia – Christianem Noboa.

 

Celem działaczy moskiewskiego klubu jest zakwalifikowanie się w następnym sezonie do Ligi Mistrzów, dlatego starają się wzmocnić drużynę. Ekwadorczyk jest 22-krotnym reprezentantem swojego kraju, a w obecnym sezonie strzelił 5 bramek w 25 spotkaniach w barwach Rubina Kazań. Sam zawodnik wahał się nad zmianą klubu, jednak ostatecznie zdecydował się na transfer. 
 
-  Długo rozważałem wszystkie za i przeciw, ale w końcu zdecydowałem, że transfer do Dinama będzie najlepszą opcją. Bardzo lubię Rosję, dlatego chcę tu nadal mieszkać  - powiedział w wywiadzie dla portalu Sports.ru.
 
Zawodnik razem z włodarzami swojego byłego klubu doszli do wniosku, że teraz jest najlepsza pora, aby Noboa opuścił drużynę z Kazania.
 
-  W grudniu tego roku kończy się kontrakt Christiana z Rubinem i obaj doszliśmy do wniosku, że jego przenosiny powinny się odbyć teraz. Zdaję sobie sprawę z tego, że on chce pewnych zmian w swojej karierze i dlatego nie zamierzam mu utrudniać transferu – powiedział prezes Rubina Dmitrij Samarenkin.
 
Dla włodarzy klubu transfer Ekwadorczyka to dobry interes, na którym sporo pieniędzy udało im się zarobić.  
 
- Kilka lat temu kupiliśmy Noboę za pół miliona euro, a teraz Dinamo zapłaci za niego osiem milionów. To dobry interes dla obu stron – dodał Samarenkin w jednej ze swych wypowiedzi. 
 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy