Oficjalnie: Kolejny piłkarz odchodzi z Lecha

Oficjalnie: Kolejny piłkarz odchodzi z Lecha
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Lech

Kebba Ceesay odszedł z Lecha.

Klub z Poznania poinformował, że 28-latek będzie kontynuował karierę w Szwecji. Konkretniej w Djugardens, z którym ustalił szczegóły umowy.

Reprezentant Gambii dostał o działaczy kilka dni wolnego, tak by w spokoju mógł dopiąć wszystkie szczegóły transakcji. Jeszcze w ubiegłym tygodniu przeszedł testy medyczne.

Prawy obrońca zmienia klub na zasadzie transferu definitywnego - kwota nie została ujawniona. Nowy klub zna bardzo dobrze, bowiem to z tego zespołu w 2012 przenosił się do Wielkopolski.

To kolejny defensor, który opuszcza Lech. Za darmo odszedł Marcin Kamiński, kontrakt z Brøndby podpisał Paulus Arajuuri, a zgodę na rozmowy z innym (nieujawnionym) klubem otrzymał Tamás Kádár. Pół roku wcześniej poznański rozdział zakończył z kolei Barry Douglas.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Mohammed Salisu w Southampton OFICJALNIE: Mohammed Salisu w Southampton OFICJALNIE: Ødegaard wrócił do Realu Madryt OFICJALNIE: Ødegaard wrócił do Realu Madryt OFICJALNIE: Blaise Matuidi odchodzi z Juventusu OFICJALNIE: Blaise Matuidi odchodzi z Juventusu Wieczysta Kraków zainteresowana Dawidem Kortem Wieczysta Kraków zainteresowana Dawidem Kortem Kazuyoshi Miura śrubuje rekord. 53-latek pojawił się na murawie [WIDEO] Kazuyoshi Miura śrubuje rekord. 53-latek pojawił się na murawie [WIDEO] Callejón po siedmiu latach odchodzi z Napoli [OFICJALNIE] Callejón po siedmiu latach odchodzi z Napoli [OFICJALNIE] Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy