Oficjalnie: Kolejny zawodnik opuścił Podbeskidzie

Oficjalnie: Kolejny zawodnik opuścił Podbeskidzie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Anton Sloboda nie jest już zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

 28-latek w klubie z województwa śląskiego występował przez trzy i pół roku. W tym czasie na boiskach Ekstraklasy pojawił się 70 razy i zdobył cztery bramki. Duży wpływ na łączną liczbę rozegranych meczów miała kontuzja stopy, którą udało mu się wyleczyć dopiero pod koniec poprzedniego sezonu.

Sloboda znalazł już nowy klub. Były pomocnik Podbeskidza zagra w Spartaku Trnava – czwartym zespole ubiegłego sezonu ligi słowackiej.

28-latek jest czternastym zawodnikiem, który po spadku z Ekstraklasy opuścił drużynę aktualnie prowadzoną przez Dariusza Dźwigałę. Wcześniej z klubu odeszli Kristian Kolcak, Frank Adu Kwame, Adam Pazio, Krystian Nowak, Paweł Baranowski, Oleg Wierietiło, Jakub Kowalski, Wojciech Kaczmarek, Mateusz Możdżeń, Samuel Stefanik, Kohei Kato , Adam Mójta i Mateusz Szczepaniak.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy