Oficjalnie: Komołow w Amkarze

Oficjalnie: Komołow w Amkarze fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Amkar Perm

Pawieł Komołow został nowym zawodnikiem Amkara Perm.

Były piłkarz GKS-u Bełchatów podpisał z rosyjską drużyną trzyletni kontrakt.

Komołow przez ostatni rok występował na wypożyczeniu w ekipie "Brunatnych", dla której zdobył dwa gole w 32 meczach. Po zakończeniu sezon sztab szkoleniowy i włodarze zespołu z województwa łódzkiego nie zdecydowali się na przedłużenie wypożyczenia pomocnika Žalgirisu Wilno.

Z tego faktu skorzystali przedstawiciele Amkara i definitywnie pozyskali Rosjanina.

- Bardzo się cieszę, że będę mógł występować w Premier Lidze. To był mój cel. Zrobię wszystko, aby pomóc zespołowi w osiąganiu dobrych wyników - powiedział 26-latek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy