Oficjalnie: Komunikat Interu w sprawie wymiany Vučinić - Guarin

Oficjalnie: Komunikat Interu w sprawie wymiany Vučinić - Guarin
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Inter Mediolan

Na stronie Interu pojawiło się oczekiwane oświadczenie na temat rozmów z Juventusem o wymianie Mirko Vučinić - Fredy Guarin.

"Inter informuje, że postanowił nie kontynuować negocjacji z Juventusem w sprawie transferów zawodników Mirko Vučinicia i Fredy'ego Guarina. Prezydent Thohir po rozmowie z Massimo Morattim, a także jego synem, uznał, że nie spełnione zostały warunki techniczne i ekonomiczne, niezbędne do osiągnięcia porozumienia. Działacze Interu dostali już upoważnienie do poszukiwania innych możliwości na rynku w celu wzmocnienia zespołu zgodnie z uwarunkowaniami ekonomicznymi Financial Fair Play." - czytamy w komunikacie.

Decyzja w sporym stopniu mogła być zmotywowana przez reakcję kibiców, którzy zareagowali bardzo gwałtownie na pogłoski  o bliskim porozumieniu w sprawie oddania jednego z najważniejszych zawodników zespołu.

Przed działaczami Interu jednak teraz poważny problem do rozwiązania - kolumbijski pomocnik grozi, że jest gotowy zrezygnować z treningów w przypadku braku transferu. Dlatego nie wiadomo, czy komunikat tak naprawdę oznacza koniec tematu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy