OFICJALNIE: Komunikat rodziny Emiliano Sali

OFICJALNIE: Komunikat rodziny Emiliano Sali
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC I Twitter I Romina Sala

Rodzina Emiliano Sali opublikowała krótkie oświadczenie odnoszące się do ostatnich wydarzeń.

Przypomnijmy, że kilkanaście godzin temu policja poinformowała o zidentyfikowaniu ciała argentyńskiego piłkarza, które zostało wydobyte z wraku samolotu leżącego na dnie kanału La Manche. Tym samym potwierdzono zgon 28-latka. Doniesienia te spotkały się z falą wsparcia środowiska piłkarskiego skierowaną w stronę najbliższych Sali.

„Chcielibyśmy podziękować wam wszystkim za oznaki sympatii i wsparcia, które otrzymaliśmy w najbardziej bolesnym momencie naszego życia. Mobilizacja ludzi z całego świata dotycząca  poszukiwań była niezwykle cenna. Dzięki temu możemy teraz opłakiwać naszego syna i brata.

Nasze myśli są skierowane w stronę Davida Ibbotsona i jego rodziny. Mamy nadzieję, że służby dołożą wszelkich starań, by odnaleźć jego ciało” - czytamy w komunikacie wystosowanym przez rodzinę piłkarza.

„Twoja dusza w mojej duszy będzie świecić na zawsze, rozświetlając czas mego istnienia. Kocham cię” - napisała z kolei na Instagramie siostra Argentyńczyka, Romina Sala.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy