OFICJALNIE: Koniec kariery i wielki powrót Darijo Srny!

OFICJALNIE: Koniec kariery i wielki powrót Darijo Srny!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Szachtar Donieck

Darijo Srna postanowił wrócić do Szachtara Donieck w nowej roli. Uprzednio Chorwat poinformował także o zakończeniu profesjonalnej kariery.

Ciąg dalszy zmian w klubie z Doniecka. Po odejściu Paulo Fonseski i zatrudnieniu Luísa Castro, przyszedł czas na wielki powrót byłego prawego defensora, który reprezentował barwy „Górników” przez 15 sezonów.

Następnie postanowił spróbować swoich sił we włoskim Cagliari, gdzie po rozegraniu 28 spotkań i zanotowaniu w nich trzy asysty, nie zdecydował się na kontynuowanie kariery w tym klubie i co najważniejsze postanowił definitywnie pożegnać z futbolem jako czynny zawodnik.

Teraz Srna rozpoczyna karierę trenerską, a pierwszym krokiem w tym kierunku będzie dołączenie do sztabu szkoleniowego nowego opiekuna Szachtara. 

37-latek ma na swoim koncie 536 występów w zespole obecnego mistrza Ukrainy. W tym czasie zdobył 26 trofeów, w tym między innymi Puchar UEFA. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy