OFICJALNIE: Konrad Wrzesiński zdobył mistrzostwo i odchodzi z Kajratu Ałmaty

OFICJALNIE: Konrad Wrzesiński zdobył mistrzostwo i odchodzi z Kajratu Ałmaty fot. Dziurek / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kajrat Ałmaty

Konrad Wrzesiński żegna się z Kajratem Ałmaty.

Kontrakt 27-letniego piłkarza z kazachskim klubem wygasa wraz z końcem roku. Dzisiaj poinformował on, że nie zostanie przedłużony.

Wrzesiński grał w Kajracie od początku 2019 roku, kiedy to dość niespodziewanie przeniósł się do niego z Zagłębia Sosnowiec. Polski skrzydłowy miewał w Kazachstanie bardzo dobre momenty. Łącznie rozegrał w koszulce Kajratu 43 spotkania, zdobywając w nich sześć bramek i notując 11 asyst.

Sezon 2020 Wrzesiński zakończył z tytułem mistrza Kazachstanu. W jego drugiej części występował jednak w kratkę.

Na razie nie wiadomo, gdzie 27-latek zamierza kontynuować.

W Kajracie zostanie jeden Polak - Jacek Góralski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy