OFICJALNIE: Konstantin Vassiljev wraca do domu

OFICJALNIE: Konstantin Vassiljev wraca do domu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Flora Tallinn

Konstantin Vassiljev znalazł nowy klub. „Cesarz” będzie występował we Florze Tallinn.

Żeby mogło dojść do transferu najpierw zawodnik rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Piastem Gliwice. Z Florą związał się rocznym kontraktem.

- Flora jest największym klubem w Estonii. Nie mogę doczekać się nowego sezonu. W ciągu ostatnich kilku lat walka pierwszej trójki była bardzo ekscytująca i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Moim zadaniem jest pomóc nowemu klubowi zajść tak wysoko, jak to tylko możliwe - powiedział 34-letni pomocnik.

Vassiljev urodził się w Tallinie. Opuścił go w 2008 roku (we Florze nie zdążył zagrać, reprezentował barwy Levadii), by szukać swojej szansy na profesjonalną karierę najpierw w Słowenii, potem  w rosyjskim Amkarze Perm, aż latem 2014 roku sięgnął po niego Piast Gliwice, z którego odszedł do Jagiellonii rok później, ale wrócił w 2017 roku. Ostatnimi czasy jednak mógł liczyć na grę tylko z rezerwami Piasta.

110-krotny reprezentant Estonii w Ekstraklasie wystąpił w 115 meczach, strzelając 26 bramek i zaliczając 30 asyst.

Sezon ligi estońskiej, Meistriliigi, rozpoczyna się w piątek 8 marca. Flora w pierwszej kolejce podejmie Tulevik.

W poprzednim sezonie Flora zajęła trzecią pozycję w lidze, gwarantując sobie udział w kwalifikacjach kolejnej edycji Ligi Europy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy