OFICJALNIE: Konstantinos Mitroglou w PSV

OFICJALNIE: Konstantinos Mitroglou w PSV
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Galatasaray

Konstantinos Mitroglou został nowym zawodnikiem PSV Eindhoven.

Reprezentant Grecji przebywał do tej pory na półtorarocznym wypożyczeniu w Galatasaray. Sztab szkoleniowy tureckiego zespołu uznał jednak, że doświadczony napastnik nie będzie miał w rozpoczętym już sezonie zbyt wielu szans na regularne występy i dlatego postanowił się go pozbyć.

Popularne „Lwy” nie mogły formalnie skrócić jego pobytu w drużynie ze Stambułu i oddać go z powrotem do Olympique'u Marsylia. Z tego też powodu za zgodą francuskiego klubu zdecydowali się go wypożyczyć na rok do PSV Eindhoven.

Galatasaray w oficjalnym komunikacie poinformowało, że ekipa z Holandii na mocy zawartego porozumienia przeleje na ich konto 1,25 miliona euro za nabycie praw do tymczasowego korzystania z usług 31-letniego zawodnika.

Były piłkarz takich zespołów jak Olympiakos, Fulham czy Benfica rozegrał od połowy minionych rozgrywek zaledwie dziewięć spotkań w barwach „Lwów”, w których zdobył dwa gole oraz zanotował asystę.

Konstantinos Mitroglou w nowej drużynie będzie miał za zadanie wypełnić lukę po odejściu Luuka de Jonga do Sevilli.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Ekstraklasa ustaliła zasady obniżania wynagrodzeń piłkarzy OFICJALNIE: Ekstraklasa ustaliła zasady obniżania wynagrodzeń piłkarzy Eleven Sports z niespodzianką dla widzów. Stacja zaprasza na archiwalne mecze i filmy dokumentalne Eleven Sports z niespodzianką dla widzów. Stacja zaprasza na archiwalne mecze i filmy dokumentalne OFICJALNIE: Niższe angielskie ligi ANULOWANE OFICJALNIE: Niższe angielskie ligi ANULOWANE Dinamo Zagrzeb zwolniło cały sztab szkoleniowy. Oprócz Bjelicy Dinamo Zagrzeb zwolniło cały sztab szkoleniowy. Oprócz Bjelicy Rodzina Abdelhaka Nouriego przekazała informacje o jego stanie zdrowia Rodzina Abdelhaka Nouriego przekazała informacje o jego stanie zdrowia Nigel Robertha na radarze Legii Nigel Robertha na radarze Legii FIFA reaguje na pandemię koronowirusa. Piłkarze z wygasającymi kontraktami mają zostać dłużej w klubach FIFA reaguje na pandemię koronowirusa. Piłkarze z wygasającymi kontraktami mają zostać dłużej w klubach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy