OFICJALNIE: Kontuzja Kroosa

OFICJALNIE: Kontuzja Kroosa fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Real Madryt

Real Madryt wydał oficjalny komunikat w którym potwierdził, że Toni Kroos podczas treningu doznał kontuzji.

28-latek narzekał po treningu na ból w lewym kolanie. Po przeprowadzeniu pierwszych badań okazało się, że zdiagnozowano u niego ucisk na boczne więzadło.

Mimo, że kontuzja nie wydaje się nader poważna, klub wstrzymał się na razie z wydaniem oświadczenia o spodziewanym powrocie Kroosa do zdrowia. Wszystko zostanie wyjaśnione w przyszłym tygodniu, kiedy reprezentant Niemiec zostanie poddany dokładniejszym badaniom.

Wydaje się mało prawdopodobne, żeby pomocnik wystąpił w kolejnym spotkaniu ligowym przeciwko Betisowi. To z pewnością bolesna wiadomość dla kibiców, gdyż Kroos w bieżącym sezonie jest czołową postacią Realu. Wystarczy nadmienić, że łącznie we wszystkich rozgrywkach rozegrał 29 spotkań, notując cztery trafienia oraz siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy