Oficjalnie: Korona testuje Pilipchuka

Oficjalnie: Korona testuje Pilipchuka
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Korona Kielce

28-letni Sergiy Pilipchuk będzie przez najbliższe dni testowany przez Koronę Kielce.

Pilipchuk będzie trenował z zawodnikami Korony do soboty, po czym klub zdecyduje czy przedłużyć z nim współpracę. Swoje umiejętności zaprezentuje w piątkowym sparingu, w którym Kielczanie podejmą Cracovię.

28-latek może występować na lewej stronie obrony lub pomocy. Do tej pory grał w takich klubach jak Spartak Nalczyk, FK Chimki, Wołga Niżny Nowogród, Szynnik Jarosław oraz ostatnio Wołyń Łuck.

W poprzednim sezonie w barwach Wołynia, Pilipchuk rozegrał 24 spotkania, w których zanotował dwa trafienia oraz trzy decydujące podania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy