OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?!

OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk | Przegląd Sportowy

Lechia Gdańsk poinformowało o kilku przypadkach zakażenia koronawirusem.

Pandemia koronawirusa nadal zbiera swoje żniwa. Od jakiegoś czasu regularnym badaniom poddawane są wszystkie kluby występujące na boiskach Ekstraklasy.

W czwartek testy wykonywano w Lechii Gdańsk. Dziś z kolei klub poinformował, że w kilku przypadkach wyniki okazały się pozytywne. Nie wiadomo jednak, o których piłkarzy konkretnie chodzi.

Klub natychmiast wdrożył wymagane procedury. Piłkarze zakażeni koronawirusem zostali odseparowani od reszty kolegów i udali się na kwarantannę. W większości przechodzą chorobę bezobjawowo.

Na ten moment nie wiadomo, jaka będzie decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej odnośnie meczu Pucharu Polski z Olimpią Grudziądz, który miał odbyć się w sobotę.

„Przegląd Sportowy” poinformował, że trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec jest w stanie uzbierać potrzebną grupę  13 zawodników bez dowoływania juniorów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy