OFICJALNIE: Kortney Hause zostaje w Aston Villi

OFICJALNIE: Kortney Hause zostaje w Aston Villi fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Aston Villa FC | Claret Villans

Aston Villa poinformowała o skorzystaniu z opcji wykupu Kortneya Hause’a.

23-latek trafił na Villa Park w styczniu bieżącego roku. Pomimo tego, że miał mało czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności, zdołał przekonać do siebie sztab szkoleniowy. Ostatecznie rozegrał on 12 spotkań, występując w środku, na lewej oraz prawej stronie defensywy.

Dean Smith, menedżer drużyny, był na tyle zadowolony z Anglika, że „Lwy” postanowiły skorzystać z możliwości kontynuowania współpracy. Tym samym przelały na konto Wolverhampton Wanderers 3 miliony funtów (3,4 miliona euro). 

Wszechstronny defensor podpisał trzyletni kontrakt i stał się już czwartym wzmocnieniem beniaminka Premier League. Wcześniej potwierdzono bowiem angaże Joty, Anwara El Ghaziego i Wesleya Moraesa.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami angielskich mediów, Aston Villa pracuje nad następnymi wzmocnieniami, a głównym celem jest angaż kolejnego obrońcy. W tym kontekście z „The Villans” łączeni są Adam Webster czy Ethan Ampadu. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy