OFICJALNIE: Kortney Hause zostaje w Aston Villi

OFICJALNIE: Kortney Hause zostaje w Aston Villi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Aston Villa FC | Claret Villans

Aston Villa poinformowała o skorzystaniu z opcji wykupu Kortneya Hause’a.

23-latek trafił na Villa Park w styczniu bieżącego roku. Pomimo tego, że miał mało czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności, zdołał przekonać do siebie sztab szkoleniowy. Ostatecznie rozegrał on 12 spotkań, występując w środku, na lewej oraz prawej stronie defensywy.

Dean Smith, menedżer drużyny, był na tyle zadowolony z Anglika, że „Lwy” postanowiły skorzystać z możliwości kontynuowania współpracy. Tym samym przelały na konto Wolverhampton Wanderers 3 miliony funtów (3,4 miliona euro). 

Wszechstronny defensor podpisał trzyletni kontrakt i stał się już czwartym wzmocnieniem beniaminka Premier League. Wcześniej potwierdzono bowiem angaże Joty, Anwara El Ghaziego i Wesleya Moraesa.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami angielskich mediów, Aston Villa pracuje nad następnymi wzmocnieniami, a głównym celem jest angaż kolejnego obrońcy. W tym kontekście z „The Villans” łączeni są Adam Webster czy Ethan Ampadu. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy