OFICJALNIE: Koscielny w Bordeaux

OFICJALNIE: Koscielny w Bordeaux fot. Bordeaux
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bordeaux

Laurent Koscielny został zawodnikiem Bordeaux.

Francuski klub potwierdził pozyskanie 33-letniego stopera. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mediów Arsenal otrzyma za niego pięć milionów euro.

Koscielny pożegnał się z „Kanonierami” w niezbyt dobrej atmosferze. Kilka tygodni temu doświadczony obrońca odmówił wzięcia udziału w tournée po Stanach Zjednoczonych, dając do zrozumienia, że chce odejść z klubu. Koniec końców stało się to faktem. Dodajmy, że umowa między piłkarzem a Arsenalem obowiązywała jeszcze przez rok.

51-krotny reprezentant Francji był związany z londyńskim zespołem przez dziewięć sezonów. W tym czasie rozegrał w jego koszulce 353 spotkania (27 goli i pięć asyst), sięgając z „Kanonierami” po trzy Puchary Anglii i trzy Tarcze Wspólnoty.

W poprzednim sezonie Koscielny wybiegał na murawę 29 razy. Pierwszą część rozgrywek stracił z powodu kontuzji.

Bordeaux ostatni sezon zakończyło na czternastym miejscu w tabeli Ligue 1. Nowy rozpocznie w sobotę, mierząc się z Angers.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy